середа, 11 липня 2018 23:59

Хорватія вирвала вольову перемогу над Англією - відео

Гол Манджукіча приніс Хорватії перемогу над Англією. Фото: Scoopnest.com

У півфінальному поєдинку Кубка світу-2018 збірна Хорватії зустрілася з Англією.

Англійці забили швидкий м'яч: Модріч сфолив проти Аллі і Тріпп'єр блискуче пробив зі штрафного у верхній кут воріт.

Після перерви хорвати стали домінувати на полі і зрівняли рахунок завдяки Перішичу, який відгукнувся на навіс Врсалько з правого флангу, пішов на м'яч з високо піднятою ногою, випередив, Тріпп'єра, який намагався зіграти головою, і поцілив у ворота.

Перішич міг одразу вивести свою команду вперед: він обіграв опонента і з меж штрафного пробив повз голкіпера - англійців врятувала стійка.

У першому таймі додаткового часу чудовий момент мала Англія: після подачі кутового Стоунз виграв верхову боротьбу і головою пробив у верхній кут - з лінії воріт м'яч вибив Врсалько.

А в другому таймі додаткового часу Хорватія вирвала вольову перемогу: той-таки Перішич виграв боротьбу на другому поверсі і скинув у штрафний, де захисники не розібралися в ситуації і випустили з виду Манджукіча, який пробив упритул і подарував хорватам путівку у фінал.

У вирішальному матчі Кубка світу-2018 збірна Хорватії зіграє з Францією.

Хорватія - Англія 2:1

Голи: Перішич, 68, Манджукіч, 109 - Тріпп'єр, 5

Хорватія: Субашич, Ловрен, Стрініч (Піваріч, 95), Врсалько, Віда, Ракітіч, Брозовіч, Перішич, Модріч (Бадель, 119), Ребич (Крамаріч, 101), Манджукіч (Чорлука, 115)

Англія: Пікфорд, Уокер (Варди, 112), Стоунз, Янг (Роуз, 90), Магуайр, Аллі, Лингард, Стерлінг (Решфорд, 74), Хендерсон (Дайер, 97), Тріпп'єр, Кейн

Попередження: Манджукіч, 48, Ребіч, 96 - Уокер, 54

Фінальний поєдинок Кубка світу-2018 між хорватами і французами пройде 15 липня на стадіоні "Лужники".

Зараз ви читаєте новину «Хорватія вирвала вольову перемогу над Англією - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua