субота, 23 січня 2021 08:59

Холанд програв, але встановив черговий рекорд

Холанд забив 27 м'ячів у перших 28 матчах і повторив рекорд Зеєлера. Фото Global Look Press

Черговий тур бундесліги відкрився матчем двох "Боруссій" – Менхенгладбах приймав Дортмунд і переміг – 4:2.

Господарі першими відкрили рахунок. Відзначився Ельведі. Холанд на 22-ій хвилині зрівняв рахунок, а ще за 6 хвилин вивів гостей уперед – 1:2.

Однак Ельведі ще в першому таймі відновив рівновагу – 2:2. У другій половині гри забивали лише господарі – Бенсебайні та Тюрам – 4:2.

Це друга поспіль поразка Дортмунда в останніх турах бундесліги.

Зараз ви читаєте новину «Холанд програв, але встановив черговий рекорд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua