пʼятниця, 11 березня 2011 09:57

Хокеїст НХЛ забив шайбу головою

Нападаючий клубу НХЛ "Торонто Мейпл Ліфс" Михайло Грабовський забив гол головою, повідомляє офіційний сайт ліги. Це сталося в ніч на 11 березня в матчі регулярного чемпіонату проти "Філадельфії Флайерс".

Після кидка захисника Діона Фанефа шайба потрапила в захисне скло шолома Грабовського і відскочила у ворота.

Грабовський відзначився на 12-й хвилині другого періоду, коли "Торонто" грав у більшості. У момент кидка Фанефа білоруський форвард набігав на п'ятачок. Якщо б шайба не потрапила в голову Грабовському, то пройшла б повз ворота.

Після голу Грабовського рахунок став 2:1 на користь "Філадельфії", а в підсумку "Флайерс" здобув виїзну перемогу з рахунком 3:2. Для білоруського нападника ця шайба стала 26-ю в сезоні. Він є другим снайпером "Торонто", поступаючись тільки Філу Кесселу (27 голів).

Зараз ви читаєте новину «Хокеїст НХЛ забив шайбу головою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua