пʼятниця, 08 лютого 2013 08:44

Хокей. Україна з футбольним рахунком програла Данії в кваліфікації на Олімпіаду

Данія пробиває Україну. Фото: fhu.com.ua

Збірна України зазнала поразки у своєму першому матчі на олімпійському кваліфікаційному турнірі в Сочі 2014, який розпочався сьогодні в данському Военсі.

Поєдинок проти господарів турніру закінчився для нашої національної команди з рахунком 0:2 (0:1, 0:1, 0:0).

Українці гідно грали проти представника вищого дивізіону світового хокею, однак припустилися кількох помилок. На 16-й хвилині наша збірна пропустила шайбу від Фредеріка Сторма, а через десять хвилин - від Мортена Гріна. Крім того в кінці другого періоду матч-штрафом був покараний Олег Шафаренко.

Відзначимо, що за кидками Україна навіть перевершила суперника - 25:22.

Таким чином, за підсумками першого ігрового дня збірні Данії та Словенії - в лідерах, оскільки записали на свій рахунок по три очки. Команди Білорусі та України поки з нулями.

Данія - Україна - 2:0 (1:0; 1:0; 0:0)

Голи: 1:0. Сторм (Мадсен, І. Йенсен, 15:15), 2:0. Грін (Сторм, Мадсен, 25:00)

Данія: Андерсен. С. Лассен - Д. Нільсен, Й.Б. Йенсен - Херсбі, Бьодкер - М.Б. Крістенсен, Р. Нільсен. М.Л. Крістенсен - Грін - Мадсен, Хардт - Якобсен - Н. Йенсен, Сторм - І. Йенсен - Бйорксранд, Поульсен - Дресслера - Старков, Л. Лассен

Україна: Напненко. Побєдоносцев - Люткевич; Полоницький - Наваренко, Кугут - Петрухно, Ладигін - Алексюк. Квітченко - Шафаренко - Тимченко, Міхнов - Бондарєв - Торяник, Німенко - Черненко - Благой, Караульщук - Гніденко - Рамазанов

Кваліфікація Сочі-2014

1-й тур

Група D

Австрія - Італія - 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)

Німеччина - Нідерланди - 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)

Турнірне становище: Німеччина - 3 (1), Австрія - 3 (1), Італія - ??0 (1), Нідерланди - 0 (1)

Група E

Франція - Казахстан - 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)

Латвія - Великобританія - 6:2 (2:1, 1:0, 3:1)

Турнірне становище: Латвія - 3 (1), Казахстан - 3 (1), Франція - 0 (1), Великобританія - 0 (1)

Група F

Білорусь - Словенія - 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)

Данія - Україна - 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

Турнірне становище: Словенія - 3 (1), Данія - 3 (1), Україна - 0 (1), Білорусь - 0 (1)

Зараз ви читаєте новину «Хокей. Україна з футбольним рахунком програла Данії в кваліфікації на Олімпіаду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua