четвер, 16 серпня 2012 18:35

Хокей. "Донбас" здобув першу перемогу на міжнародному турнірі

"Донбас" закинув словацькому клубу 6 шайб. Фото: hcdonbass.com

Підопічні Юліуса Шуплера здобули першу перемогу на "Меморіалі Павла Забойніка", обігравши в стартовому матчі словацький клуб ХК'05 "Банська Бистриця".

Рахунок матчу 6:2 на користь донеччан.

Уже в першому періоді донецькі хокеїсти закинули три шайби. У другій 20 хвилинці команди обмінялися двома голами, а в заключному періоді "Донбас" встановив остаточний рахунок.

ХК "Донбас" (Україна) - ХК `05" Банська Бистриця "(Словаччина) - 6:2 (3:0, 2:2, 1:0)

Шайби: Доніка (Квітченко, Єсіпов) - 9:06, Доніка (Квітченко, Кокшаров) - 12:14, Віртанен (Кашпар) - 12:36, Дидикін (Кочетков, Варламов) - 25:34-біл., Кашпар (Пуйстола , Кііскінен) - 26:51, Лампер (Петро) - 28:53, Матоушек (Худец) - 38:46-біл., 6:2. Кашпар (Віртанен, Кііскінен) - 58:05.

Зараз ви читаєте новину «Хокей. "Донбас" здобув першу перемогу на міжнародному турнірі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua