неділя, 02 вересня 2012 20:37

Хет-трик від ван Персі: Фергюсон провів 1000-й матч з "МЮ"
8

Хет-трик Робіна ван Персі допоміг "МЮ" перемогти в 1000-му матчі Алекса Фергюсона біля керма команди

"Манчестер Юнайтед" здобув гостьову перемогу над "Саутгемптоном" у матчі третього туру чемпіонату Англії з футболу, повідомляється на сайті турніру. Зустріч, що відбулася 2 вересня, закінчилася з рахунком 3:2 на користь манкуніанців. Це був 1000-й матч Алекса Фергюсона в АПЛ на посту головного тренера "МЮ".

Перший гол у матчі забили господарі - на 16-й хвилині відзначився Рікі Ламберт. Незабаром після цього Робін ван Персі зрівняв рахунок, проте на 55-й хвилині зустрічі "Саутгемптон" знову вийшов уперед завдяки голу Шнайдерлена. "МЮ" програвав до останніх хвилин зустрічі, але на 87-й і 91-й хвилинах матчах ван Персі забив ще двічі і приніс своїй команді перемогу.

В іншому матчі, що відбувся 2 вересня, лондонський "Арсенал" виграв у "Ліверпуля" на "Енфілд Роуд". Зустріч закінчилася з рахунком 2:0 на користь лондонців, причому обидва голи забили новачки команди - іспанець Санті Касорла і німець Лукас Подольскі. Для "Арсеналу" ця перемога стала першою в чемпіонаті, попередні два матчі лондонці зіграли внічию.

Також 2 вересня у чемпіонаті Англії "Ньюкасл" зіграв внічию з "Астон Віллою" 1:1.

Після трьох турів в англійській прем'єр-лізі з 9 очками лідирує "Челсі". На другому-четвертому місцях "Суонсі", "Вест Бромвіч" і "Манчестер Сіті", у яких по сім очок. На п'ятому місці із шістьма очками йде "Манчестер Юнайтед", повідомляє "Лента".

Саутгемптон - Манчестер Юнайтед 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 1:0 - 16 Ламберт, 1:1 - 23 ван Персі, 2:1 - 55 Шнайдерлін, 2:2 - 87 ван Персі, 2:3 - 90 ван Персі.

Саутгемптон: Девіс, Клайн, Фонте, Хойвелд, Фокс, Шнайдерлін, Панчон (Маюка, 74), Уорд-Проуз, С. Девіс, Лаллана (Джей Родрігес, 79), Ламберт (Гільєрме, 75).

Манчестер Юнайтед: Ліндегор, Рафаел, Ріо Фердінанд, Відіч, Евра, Каррік, Клеверлі (Скоулз, 61), Валенсія, Кагава (Нані, 61), Уелбек (Х. Ернандес, 72), ван Персі.

Попередження: Хойвелд (69).

Ліверпуль - Арсенал 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 31 Подольскі, 0:2 - 68 Касорла.

Ньюкасл - Астон Вілла 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 22 Кларк, 1:1 - 59 Бен Арфа.

Зараз ви читаєте новину «Хет-трик від ван Персі: Фергюсон провів 1000-й матч з "МЮ"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua