понеділок, 23 січня 2012 10:15

Хет-трик Мессі, дубль Роналду, перемоги "класиків" з однаковим рахунком: результати перенесеного 1-го туру Примери

У першому турі чемпіонату Іспанії, який став 19-м за рахунком, "Валенсія" несподівано втратила очки в матчі проти "Осасуни". Розв'язка в цій грі настала в самому кінці - на 85-й хвилині Сольдадо вивів "кажанів" вперед, а в компенсований час Лоло зрівняв рахунок і приніс нічию памплонцям. "Мальорка" в гостях мінімально обіграла "Райо Вальєкано", після чого віддалилася від зони вильоту.

"Барселона" познущалася над "Малагою", яка ніяк не може виправдати вкладені в неї гроші. Каталонці весь перший тайм володіли перевагою, а у "Малаги" був всього один реальний момент - Ністельрой після прострілу Елізео не влучив по воротах з декількох метрів. В атаці у відповідь "Барселона" відкрила рахунок - Адріано навісив з флангу, а Мессі з розбігу головою вколотив м'яч у кут воріт.

Перед другим таймом інтрига зберігалася, але перевага "Барси" була дуже вже великою, навіть незважаючи на відсутність Пуйоля, Хаві та Фабрегаса. Каталонці реалізували її в перші п'ять хвилин тайму, і в обох атаках взяв участь Алькантара. Спочатку Тіаго двічі пробив по воротах Кабальєро, після чого Санчес на добиванні подвоїв рахунок. Потім Тіаго перехопив м'яч у центрі і віддав пас на Лео, той пройшов трохи й пробив у кут - 3:0 і матч можна закінчувати. Після цього Мессі оформив хет-трик, а Рондону вдалося розмочити рахунок.

У ще одному іспанському "класико" "Реал" не залишив шансів "Атлетико", розгромивши суперника з рахунком 4:1. Дублем відзначився Кріштіану Роналду, ще по голу на рахунку Марсело і Кальехона.

Тур завершиться в понеділок, 23 січня, поєдинком "Вільярреал" - "Спортинг".

Чемпіонат Іспанії, 1-й тур

Реал Мадрид - Атлетік - 4:1 (1:1, 3:0)

Голи: 0:1 - Льоренте (13), 1:1 - Марсело (25), 2:1 - Роналду (46, пенальті), 3:1 - Роналду (67, пенальті), 4:1 - Кальехон (86) .

РЕАЛ МАДРИД: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Варан, Марсело, Алонсо, Гранеро (Л. Діарра, 73), Озіл, Кака (Кальехон, 79), Роналду, Бензема (Ігуаїн, 68).

Еспаньол - Гранада - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Баена (26), 2:0 - Верду (45, пенальті), 3:0 - Руй Фонте (80).

Расінг - Хетафе - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Стуані (13), 1:1 - Гавілан (26), 1:2 - Міку (83).

Реал Сосьєдад - Атлетіко - 0:4 (0:1, 0:3)

Голи: 0:1 - Фалькао (3, пенальті), 0:2 - Адріан (47), 0:3 - Фалькао (83), 0:4 - Фалькао (90).

Бетіс - Севілья - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Беньят (26), 1:1 - Негредо (41).

Осасуна - Валенсія - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Сольдадо (85), 1:1 - Лоло (90).

Райо Вальєкано - Мальорка - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Раміс (57).

Малага - Барселона - 1:4 (0:1, 1:3)

Голи: 0:1 - Мессі (33), 0:2 - Санчес (48), 0:3 - Мессі (51), 0:4 - Мессі (80), 1:4 - Рондон (85).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Маскерано, Піке, Абідаль, Алькантара, Бускетс, Іньєста (Педро, 73), Санчес (Куенка, 64), Мессі, Адріано (Дос Сантос, 67).

Леванте - Сарагоса - 0:0 (0:0, 0:0)

За матеріалами Террикон, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Хет-трик Мессі, дубль Роналду, перемоги "класиків" з однаковим рахунком: результати перенесеного 1-го туру Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua