понеділок, 04 вересня 2006 15:24

Харгрівз залишається трансферною ціллю "Манчестер Юнайтед"

Оуен Харгрівз, 24 роки, залишається трансферною ціллю "Манчестер Юнайтед", повідомляє Газета.ру. Директор клубу Девід Гілл відмітив, що гравець намагається перейти до "Юнайтед", не дивлячись на те, що "Баварія" не бажає його відпускати.

Відповідаючи на невдоволеність шанувальників клубу недостатньою активністю "Манчестер Юнайтед" на трансферному ринку, Гілл відмітив, що кошти на купівлю гравців у розпорядженні Алекса Фергюссона і можуть бути витрачені у січневий термін дозаявок.

Зараз ви читаєте новину «Харгрівз залишається трансферною ціллю "Манчестер Юнайтед"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути