понеділок, 17 квітня 2017 12:14

Гравець збірної України забив красивий м'яч за бельгійський клуб

Руслан Малиновський зіграв проти Андрія Тотовицького

Півзахисник "Генка" Руслан Малиновський відзначився голом та асистом в матчі 3-го туру плей-оф чемпіонату Бельгії проти "Кортрейка" (3: 0). За команду всі 90 хвилин відіграв півзахисник Андрій Тотовицький.

Руслан забив гол на 34-й хвилині зустрічі ударом зі штрафного. На 66-й хвилині він допоміг відзначитися партнеру, зробивши результативну подачу кутового.

На 74-й хвилині гри 23-річний Руслан Малиновський покинув поле, поступившись місцем хавбеку Беннардо Кумородзі, який пізніше став автором третього гола у ворота "Кортрейка".

Особливим цей матч став і для 24-річного Андрія Тотовицького, який вперше в нинішньому році відіграв матч за "Кортрейк" без заміни.

Руслан Малиновський в поточному сезоні провів за "Генк" 19 матчів у всіх турнірах, забивши 5 голів і зробивши 6 асистів. Андрій Тотовицький же зіграв за "Кортрейк" 16 поєдинків і забив 3 м'ячі.

Ruslan Malinovsk GOAL HD - Kortrijk 0-1 Genk 16... fabiolafarrelly

Обидва українця виступають у бельгійських клубах на правах оренди з "Шахтаря".

Зараз ви читаєте новину «Гравець збірної України забив красивий м'яч за бельгійський клуб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua