четвер, 21 квітня 2011 08:49

Гравець "Реала" випадково кинув Кубок Іспанії під колеса автобуса

Мадридський "Реал" з 1993 року чекав моменту, коли зможе знову завоювати Кубок Іспанії, і тут же зламав його.

Підопічні Жозе Моурінью, здолавши "Барселону" у фінальному матчі, повернулися в Мадрид, де відразу ж пересіли у відкритий автобус, щоб проїхатися центральними вулицями міста і відсвяткувати перемогу разом з уболівальниками.

У самий розпал свята Серхіо Рамос, піднявши кубок над головою, випадково його впустив. Трофей впав з другого ярусу автобуса під колеса. Водій встиг вчасно зупинитися, однак кубок все-таки зазнав ушкоджень, повідомляє Yahoo! Sports.

Нагадаємо, у фіналі "Реал" обіграв "Барселону" (1:0) завдяки м'ячу Кріштіану Роналду, забитому у додатковий час.

Моурінью виграв вже 18-й за рахунком турнір. Таким чином, 48-річний фахівець виграє трофеї кожен рік, починаючи з сезону-2002/03, коли "Порту" під його керівництвом переміг в чемпіонаті і Кубку Португалії, а також став володарем Кубка УЄФА, повідомляє Infostrada.

Зараз ви читаєте новину «Гравець "Реала" випадково кинув Кубок Іспанії під колеса автобуса». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua