пʼятниця, 01 листопада 2019 09:18

Гравці збірної України врятували "Гент" у матчі проти "Андерлехта"

Роман Яремчук забив черговий гол в цьому сезоні. Фото: Павло Кубанов

Нападник Роман Яремчук і захисник Ігор Пластун забили по голу в матчі 13-го туру чемпіонату Бельгії з "Андерлехтом" 3: 3. Про це інформує "Спортарена".

За рахунку 1: 3 Яремчук на 84-й хвилині з добивання після нереалізованого пенальті скоротив відставання до мінімального, а Пластун на 4-й компенсованій хвилині врятував для команди нічию.

Тепер на рахунку форварда збірної України Яремчука 13 голів і 3 результативні передачі у 17 матчах у всіх турнірах.

"Гент" залишився на 4-му місці в турнірній таблиці національної першості. Від лідируючого "Брюгге" команда відстає на 8 очок.

Зараз ви читаєте новину «Гравці збірної України врятували "Гент" у матчі проти "Андерлехта"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua