понеділок, 24 липня 2017 22:34

Говоров виграв "бронзу" чемпіонату світу з плавання

Говоров став третім у фіналі запливу на 50 метрів батерфляєм

Український плавець Андрій Говоров завоював "бронзу" чемпіонату світу з водних видів. Змагання в ці дні проходять в Будапешті, Угорщина.

25-річний плавець погіршив свій півфінальний час і став третім у фіналі запливу на 50 метрів батерфляєм (22.84 сек), поступившись переможцю британцеві Бенджаміну Прауду 00.09 секунди. Срібло завоював бразилець Ніколас Сантос - 22.79 сек.

Ще один представник України в фіналі світової першості Андрій Хлопцов показав 7-й час, подолавши 50-метрівку за 23.31 сек.

Декількома днями раніше українські синхроністки завоювали "срібло" чемпіонату світу, а до цього наша провідна синхроністка Анна Волошина завоювала четверту медаль змагання.

Медаль Говорова стала восьмою для збірної України на турнірі в Будапешті.

Чемпіонат світу з водних видів спорту проходить в Будапешті з 14 по 30 липня.

Зараз ви читаєте новину «Говоров виграв "бронзу" чемпіонату світу з плавання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua