субота, 06 квітня 2013 16:11

Гонка чемпіонів. Сестри Семеренки не змогли виграти мас-старт

Українки допустили по три промахи ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 6 квітня, у московському спорткомплексі "Олімпійський" проходить традиційна "Гонка чемпіонів". У змаганнях беруть участь дві українських біатлоністки - Віта і Валя Семеренки. У жінок і чоловіків відбулися гонки з мас-старту з чотирма вогневими рубежами.

Українки, допустивши по три промахи, фінішували на 8-й і 9-й позиціях відповідно.

Перемогла Анастасія Кузьміна, яка представляє Словаччину, випередивши на 1,8 секунди фінку Кайсу Макарайнен, при цьому обидві промахнулися по одному разу. Третьою була білоруска Дарина Домрачева з відставанням в 2,2 секунди при двох промахах.

Фаворитка жіночої частини змагань - володарка Великого кришталевого глобуса нинішнього сезону - норвежка Тура Бергер з трьома промахами була сьомою.

У чоловічому мас-старті, підтримавши переможний почин сестри, виграв Антон Шипулін, випередивши словенця Якова Фака на 1,8 секунди і шведа Бьорна Феррі - на 3,3. Усі призери відзначилися точною стрільбою, як і норвежець Еміль Хегле Свендсен, який став четвертим.

Володар великого Кришталевого глобуса француз Мартен Фуркад з трьома промахами посів сьоме місце.

Біатлон. "Гонка чемпіонів". Москва (Росія), 6 квітня

Жінки. Мас-старт, чотири вогневих рубежі.

1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) - 19.12,2 (1 промах)

2. Кайса Макарайнен (Фінляндія) - відставання 1,8 (1)

3. Дарина Домрачева (Білорусь) - +2,2 (2)

4. Марі Дорен-Абер (Франція) - +2,4 (2)

5. Ольга Вілухіна (Росія) - +5,5 (2)

6. Габріела Соукалова (Чехія) - +17,0 (2)

7. Тура Бергер (Норвегія) - +46,8 (3)

8. Валя Семеренко (Україна) - +54,0 (3)

9. Віта Семеренко (Україна) - +1.00,4 (3)

10. Міріам Гесснер (Німеччина) - +1.10,3 (7)

Чоловіки. Мас-старт, чотири вогневих рубежі.

1. Антон Шипулін (Росія) - 17.08,6 (0 промахів)

2. Яков Фак (Словенія) - відставання 1,8 (0)

3. Бьорн Феррі (Швеція) - +3,3 (0)

4. Еміль Хегле Свендсен (Норвегія) - +7,7 (0)

5. Крістоф Зуманн (Австрія) - +8,8 (1)

6. Олександр Логінов (Росія) - +18,6 (2)

7. Мартен Фуркад (Франція) - +35,0 (3)

8. Євген Устюгов (Росія) - 35,7 (2)

9. Тар'єю Бьо (Норвегія) - +47,0 (3)

Симон Фуркад (Франція) - не фінішував

Зараз ви читаєте новину «Гонка чемпіонів. Сестри Семеренки не змогли виграти мас-старт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua