неділя, 31 березня 2013 14:30

Віта Семеренко завоювала бронзу в гонці переслідування на відкритому Кубку Росії

Віта Семеренко продовжує підкорювати Сибір. Фото: sportonline.ua

Сьогодні, 31 березня, в Тюмені (Росія) на відкритому Кубку Росії з біатлону - "Приз губернатора Тюменської області" відбулася жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Переможний дубль оформила фінка Кайса Макарайнен, яка припустившись одного промаху випередила на 48,9 секунди росіянку Катерину Глазиріну, яка стріляла точно. Завдяки точній стрільбі Глазиріна по ходу гонки зуміла піднятися з дев'ятої стартової позиції.

Українка Віта Семеренко, пробігши два штрафних кола, фінішувала третьою. Валя Семеренко з відставанням у 2 хвилини 11,4 секунди при чотирьох промахах піднялася з 19-го на шосте місце.

Біатлон. Відкритий Кубок Росії. Тюмень (Росія), 31 березня

Жінки. Гонка переслідування. 10 км, чотири вогневих рубежі.

1 (1-я в МегамасС-старті). Кайса Макарайнен (Фінляндія) - 30.51,9 (1 штрафне коло)

2 (9). Катерина Глазиріна (Росія) - відставання 48,9 (0)

3 (2). Віта Семеренко (Україна) - + 1.21,8 (2)

...

6 (19). Валя Семеренко (Україна) - + 2.11,4 (4)

Зараз ви читаєте новину «Віта Семеренко завоювала бронзу в гонці переслідування на відкритому Кубку Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua