неділя, 12 січня 2020 08:42

Гольовий пас, штанга і пенальті – Малиновський зіграв проти "Інтера"

У бельгійському "Генку" Малиновський був одним із найкращих бомбардирів

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський став учасником гольовий атаки в матчі 19-го туру Серії А проти "Інтера" (1: 1) і заробив для своєї команди пенальті на останніх хвилинах, який "Аталанта" не реалізувала.

Українець почав матч в запасі, вийшов на 54-й хвилині, першим ударом потрапив в штангу.

На 75 хвилині м'яч після верхової боротьби Малиновського з гравцями "Інтера" відскочив до Госенса, який зрівняв рахунок.

На 88-й хвилині Руслан заробив пенальті після поштовху в спину, однак Муріель його не реалізував.

У цьому сезоні чемпіонату Італії український півзахисник виходив на поле 16 разів, забив 2 голи.

Зараз ви читаєте новину «Гольовий пас, штанга і пенальті – Малиновський зіграв проти "Інтера"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua