понеділок, 12 червня 2017 01:52

Бесєдін розповів про вимоги Шевченка перед виходом на поле

Збірна України перемогла на виїзді Фінляндію з рахунком 2:1 в матчі кваліфікації Кубка світу. Переможний гол за нашу команду забив форвард київського "Динамо" Артем Бесєдін.

Автор: Ірина Козюпа
  Нападаючий збірної України Артем Бесєдін

Нападаючий збірної України Артем Бесєдін:

"У першому таймі було більше боротьби. Перед виходом на заміну Шевченко сказав нав'язати боротьбу і зачепитися за м'яч. Я виходив, коли ми вигравали 1:0. Моїм завданням було створювати небезпечні моменти біля воріт Фінляндії. Добре, що ми швидко забили, коли пропустили гол.

Десь мені допомогла інтуїція. Я нападник і повинен забивати. Я відчув момент, опинився в потрібному місці. Гол за збірну - це найприємніше, що може бути. Радий, що я не підвів людей, які мене сюди викликали і довірили місце на полі".

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський:

"Ми хотіли реабілітуватися за гру з Мальтою. Дуже раді, що вдалося взяти три очки.

У перерві матчу Шевченко підняв нашу мотивацію і звернув увагу на деякі наші позиційні помилки. У першому таймі у нас не все виходило в атаці. Тренерський штаб зробив деякі зауваження. Після перерви ми по-іншому почали грати.

Артем Бесєдін — молодець. Він вийшов і забив м'яч. Це якраз його роботи і сьогодні він чудово з нею впорався.

Приємно, що стільки вболівальників нас підтримало на стадіоні. Дуже приємно грати в такій атмосфері. Це допомогло нам виграти матч.

Білі ночі? Ні, вони нам не заважали. У нас був хороший готель. Ми закрили штори і нормально спали. Правда, коли зранку прокинулися, то було темно. А відкриваєш штори і бачиш, що надворі світло.

Зараз повертаємося в Україну, а потім будемо відпочивати".

Президент ФФУ Андрій Павелко

Президент ФФУ Андрій Павелко:

"Дуже вдячний нашим вболівальникам. Сьогодні почав працювати безвіз з Європою, а збірна здобула дуже важливі три очки в матчі з Фінляндією. Це остання гра в сезоні. Не просто було налаштувати футболістів перед відпусткою".

Свої наступні матчі збірна України зіграє проти Туреччини вдома 2 вересня і проти Ісландії на виїзді 5 вересня.

Зараз ви читаєте новину «Бесєдін розповів про вимоги Шевченка перед виходом на поле». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua