понеділок, 09 серпня 2010 08:40

Гол Шевченка приніс "Динамо" перемогу над донецьким "Металургом"

У завершальному матчі 5-го туру чемпіонату України київське "Динамо" на своєму полі мінімально обіграло донецький "Металург" - 1:0.

Поєдинок проходив за переваги динамівців, але забили вони лише одного разу. На 58-й хвилині партнери вивели на ударну позицію Андрія Шевченка і той не залишив шансів Непогодову.

"Металург" обидва своїх моменту створив у першому таймі і обидва рази Мгуні не зміг вразити ворота віце-чемпіонів із вигідних позицій.

Кияни набрали 13 очок і наздогнали за цим показником "Шахтар". "Металург" залишився на 13-му місці, маючи в активі чотири очки.

Чемпіонат України, 5-й тур

"Динамо" - "Металург" Д - 1:0 (0:0)

Гол: 1:0 - Шевченко (58)

"Динамо": Бойко, Сілва, Михалик, Бетао, Попов, Вукоєвич, Єрьоменко (Ель Каддурі, 83), Гармаш, Шевченко, Зозуля (Гусєв, 46), Мілевський (Алмейда, 90)

"Металург" Д: Непогодов, Маріо Сержіо, Воловик, Аделейе, Шина, Прийма, Лазіч (Тейшейра, 74), Морозюк (Іванко, 62), Зе Соарес, Мхітарян, Мгуні (Танаса, 74)

Попередження: Шина (46), Мілевський (56)

За матеріалами turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Гол Шевченка приніс "Динамо" перемогу над донецьким "Металургом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua