четвер, 17 січня 2013 09:37

Гол Руні вивів "Манчестер Юнайтед" в 1/16 фіналу Кубка Англії
5

Футболісти "Манчестер Юнайтед" здобули перемогу над лондонським "Вест Хемом" у переграванні матчу 1/32 фіналу Кубка Англії, повідомляє "Р-Спорт".

Перший матч між командами закінчився нічиєю - 2:2. Зустріч, що пройшла в середу на стадіоні "Олд Траффорд" в Манчестері, завершилася мінімальною перемогою господарів з рахунком 1:0.

Єдиний гол на 9-й хвилині гри з передачі Хав'єра Ернандеса забив нападник "червоних" Вейн Руні. Він же на 79-й хвилині не реалізував пенальті, відправивши м'яч вище воріт.

В 1/16 фіналу Кубка Англії "Манчестер Юнайтед" 26 січня зіграє з "Фулхемом".

Манчестер Юнайтед - Вест Хем 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 9 Руні.

Манчестер Юнайтед - Ліндегор, Бюттнер, Джонс, Смоллінг, Рафаел, Андерсон (Керрік, 67), Гіггз, Валенсія, Нані (Скоулз, 78), Руні, Х. Ернандес.

Вест Хем - Яаскелайнен, Спенс, Поттс, Томкінс, Рід, Діаме (Коллісон, 65), А. Діарра, О'Ніл, Тейлор, К. Коул (Нолан, 65), Ваш Те (Лі, 78).

Попередження: Нолан (75), Спенс (78), Скоулз (89).

Перший матч — 2:2

Зараз ви читаєте новину «Гол Руні вивів "Манчестер Юнайтед" в 1/16 фіналу Кубка Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua