неділя, 18 вересня 2011 23:39

Гол Крістальдо приніс "Металісту" перемогу над "Кривбасом"

Харківський "Металіст" на виїзді мінімально переграв криворізький "Кривбас" з рахунком 1:0 в матчі десятого туру української прем'єр-ліги.

У першому таймі команда Юрія Максимова виглядала краще, однак Самодін і Бартуловіч в дебюті зустрічі свої моменти не реалізували.

Однак основні перипетії в матчі розвивалися в другій 45-хвилинці: спочатку Валєєв на 57-й хвилині отримав другий "гірчичник" за порушення проти Торреса і залишив "Кривбас" в меншості, а через п'ять хвилин Торрес також заробив другу жовту картку і відправився на передчасний відпочинок.

Єдиний гол в матчі на 67-й хвилині забив аргентинський нападник "Металіста" Крістальдо, який пробив голкіпера Бойка ударом з лінії штрафного майданчика після подачі Романчука.

Україна. Прем'єр-ліга

10-й тур

"Кривбас" (Кривий Ріг) - "Металіст" (Харків) - 0:1

Гол: Крістальдо (67).

КРИВБАС: Бойко, Сердюк, Лисицький, Петров, Костишин (Гошкодеря, 72), Бартулович, Канкава, Валєєв, Федорчук, Бабатунде, Самодін.

МЕТАЛІСТ: Старцев, Романчук, Папа, Торсільєрі, Шелаєв, Соса (Березовчук, 89), Едмар, Чако Торрес, Крістальдо (Ткачов, 79), Тайсон, Клейтон.

Попередження: Чако Торрес (14), Едмар (14), Бабатунде (18), Старцев (78)

Зараз ви читаєте новину «Гол Крістальдо приніс "Металісту" перемогу над "Кривбасом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua