неділя, 05 липня 2009 12:16

Газзаєв програв Сьоміну (ФОТО)
17

Московський "Локомотив" Сьоміна здобув перемогу над київським "Динамо" Газзаєва (3:2) в контрольному матчі, який відбувся в Австрії.

На 15-ій хвилині рахунок відкрили кияни - відзначився Артем Мілевський. Всього через дві хвилини Дмитро Сичьов зробив прохід в штрафну супротивника, накрутили захисників, а м"яч у ворота відправив вже Джібі Фолл. На 34-ій хвилині вже Фолл після навісу зі штрафного скинув м"яч на Фініньйо, який вивів свою команду вперед, - 2:1. Після перерви кияни зрівняли рахунок - на 58-ій хвилині другий м"яч забив Гіоане. Але вже в доданий час Алан Гатагов, який вийшов на заміну, заробив 11-метровий, який впевнено реалізував Сичьов - 3:2.