неділя, 09 листопада 2014 12:32

Футболісти "Дніпра" відвідали поранених військових
10

Фото: fcdnipro.ua

Цього тижня дніпряни двічі ходили в гості до українських військових. Напередодні виїзду в Азербайджан на матч Ліги Європи вони з'їздили в Гвардійське, де дислокується 25-та окрема Дніпропетровська повітряно-десантна бригада, а в суботу, перед поєдинком з "Шахтарем", відвідали військових, які проходять лікування у Львівському госпіталі.

Гості приїжджали не з порожніми руками, але ще важливіше щира подяка і внесок у позитивний настрій один одного.

Додамо, що матч 12-го туру прем'єр-ліги "Шахтар" - "Дніпро", який проходитиме сьогодні, 9 листопада, на "Арені Львів", відвідають близько 20 тисяч глядачів.

Зараз ви читаєте новину «Футболісти "Дніпра" відвідали поранених військових». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути