неділя, 04 липня 2010 16:48

Футболіст збірної Парагваю натягнув футболку на голову (ФОТО)
20

Здолавши збірну Парагваю в останньому чвертьфіналі чемпіонату світу (1:0), Іспанія вперше у своїй історії пробилася до півфіналу світової першості, пише Sports.ru.

Єдиний гол у матчі на 83-й хвилині забив найкращий бомбардир турніру нападаючий "Барселони" Давид Вілья. Кожна з команд в цьому матчі отримала право на пенальті, але в обох випадках на висоті виявлялися воротарі.

Тепер діючі чемпіони Європи 7 липня в Дурбані зустрінуться зі збірною Німеччини в матчі за вихід у фінал мундіалю.

Нагадаємо, що Іспанія і Німеччина зустрічалися між собою у фіналі Євро-2008, тоді перемогу з рахунком 1:0 святкували іспанці.

Зараз ви читаєте новину «Футболіст збірної Парагваю натягнув футболку на голову (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua