вівторок, 13 червня 2017 15:52

Футболіст "Шахтаря" забив дебютний м'яч за збірну Бразилії

Тайсон відзначився у товариському матчі проти Австралії

Півзахисник "Шахтаря" Тайсон відзначився за збірну Бразилії у товариському матчі проти Австралії (4:0).

Представник "гірників" з'явився на полі на 59-й хвилині замість Дугласа Кости за рахунку 1:0.

29-річний футболіст відзначився дебютним м'ячем за національну команду. Провів за неї лише чотири поєдинки.

При цьому бразилець уперше отримав так багато ігрового часу в Селесао. Раніше він виходив на заміни лише на останніх хвилинах.

Торік у серпні Тайсон отримав пропозицію від ФФУ змінити громадянство і виступати за збірну України. Незабаром уперше в кар'єрі отримав виклик у збірну Бразилії.

Один з голів на свій рахунок записав екс-гравець "Металіста" Дієго Соуза.

Зараз ви читаєте новину «Футболіст "Шахтаря" забив дебютний м'яч за збірну Бразилії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua