неділя, 02 травня 2010 16:45

Футболіст "Динамо" відзначився "дублем" за ЦСКА

У чемпіонаті Росії одночасно завершилися два матчі за участю команд першої трійки. Так, московський ЦСКА здобув вольову перемогу над скромною "Томью" - 3:1.

Причому переможні два голи забив орендований у київського "Динамо" бразилець Гільєрме. А "Зеніт" у гостях з величезними труднощами здолав підмосковний "Сатурн" - 1:0.

Три очки пітерцям приніс точний удар Ломбертса на 88-й хвилині. Відзначимо, що дві третини ігрового часу "Зеніт" грав у більшості - на 25-й хвилині був вилучений голкіпер господарів Артем Ребров.

Таким чином, "Зеніт" набрав 18 очок і наздогнав за цим показником лідера першості "Спартак" з Нальчика. А ЦСКА розташувався на третьому рядку турнірної таблиці, маючи в активі 17 пунктів.

Чемпіонат Росії

8-й тур

ЦСКА - "Томь" - 3:1 (1:1)

Голи: 0:1 - Харитонов (15), 1:1 - Красіч (19), 2:1 - Гільєрме (73), 3:1 - Гільєрме (90 +2).

"Сатурн" - "Зеніт" - 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 - Ломбертс (88)