вівторок, 31 липня 2012 00:40

Французький плавець став дворазовим чемпіоном Лондона

Яннік Аньєль переміг у фінальному запливі на 200 метрів вільним стилем Фото: Reuters

Француз Яннік Аньєль переміг у фінальному запливі на 200 метрів вільним стилем. Для нього це олімпійське золото стало вже другим в Лондоні: перша медаль Аньєлю дісталася в естафеті 4 по 100 метрів.

Друге місце розділили кореєць Пак Тхе Хван і китаєць Ян Сунь, приплили до фінішу одночасно.

Аньель проплив 200 метрів за одну хвилину і 43,14 секунди, Пак Тхе Хван і Ян Сунь - за одну хвилину 44,93 секунди. Для Ян Суня це вже друга медаль лондонської Олімпіади - раніше він завоював золото на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Зараз ви читаєте новину «Французький плавець став дворазовим чемпіоном Лондона». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua