понеділок, 30 липня 2012 20:11

Юлія Каліна виборола для України бронзову медаль на Олімпіаді

Юлія Каліна підняла у сумі 235 кг. Фото noc-ukr.org

Українка Юлія Каліна виграла бронзову медаль Олімпійських ігор-2012 в змаганнях з важкої атлетики (категорія до 58 кг). Це друга медаль для нашої країни на Іграх в Лондоні, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Калина у ривку підняла 106 кг, а у поштовху їй підкорилася вага в 129 кг.

У сумі українська важкоатлетка підняла 235 кг.

Виграла змагання китаянка Лю Сюін, яка встановила олімпійський рекорд у ривку (108 кг) і набрала в сумі 246 кг.

Срібну медаль завоювала спортсменка з Таїланду Пімсірі Сіраков, що підняла в сумі 236 кг.

Як відомо, у другий день Олімпіади-2012 українка Олена Костевич завоювала бронзову нагороду у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав спортсменку та тренерський штаб з олімпійською нагородою.

"Ви проявили характер, жагу до перемогу і в чергове довели усьому світові, що важка атлетика має славні українські традиції. Бажаю Вам завжди досягати поставлених цілей", - йдеться у привітанні.

Зараз ви читаєте новину «Юлія Каліна виборола для України бронзову медаль на Олімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua