неділя, 09 січня 2022 14:24

Француз красиво обійшов росіянина в біатлоні

Кантен Фійон-Майе починав гонку 9-им. Фото: Reuters

В Обергофі (Німеччина) відбулися чоловічі перегони переслідування в рамках п'ятого етапу Кубка світу з біатлону. Її переможцем став француз Кентен Фійон Має. Другим фінішував представник Швеції Себастіан Самуельссон, третім – норвежець Тар'єй Бйо.

Стартовий лист пасьюта формується за підсумками спринту, який раніше виграв росіянин Олександр Логінов. Росіянин лідирував у гонці переслідування аж до четвертого вогневого рубежу, де допустив 3 неточні постріли і скотився на 3 позицію, а на дистанції пропустив ще двох норвежців.

Найкращим з українців був Богдан Цимбал – 23 місце. Антон Дудченко прийшов 26-м, а Дмитро Підручний фінішував на 39-ій позиції.

Вчора збірна України виграла першу медаль у біатлоні. Артем Тищенко і Дарія Блашко були третіми в сингл-міксті.

Зараз ви читаєте новину «Француз красиво обійшов росіянина в біатлоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua