пʼятниця, 01 червня 2012 11:07

Франція розібралась із Сербією, греки засмутили Мхітаряна: результати товариських матчів четверга

31 травня відбувся ще ряд товариських матчів в рамках підготовки команд до Євро-2012.

Збірна Франції здобула впевнену перемогу над збірною Сербії. Рахунок у матчі відкрив Франк Рібері, пронизавши голкіпера Бркича ударом з лінії штрафного. Подвоїв перевагу Флоран Малуда чудовим ударом з 30 метрів у дев'ятку. В іншому гра проходила досить нудно й одноманітно - французи атакували не поспішаючи, а серби невпевнено оборонялися.

Матч був затьмарений травмою опроного півзахисника Яна М'Віла, який, схоже, пропускає Євро-2012. На самому початку матчу Ян зіткнувся з Тадічем, після чого лікарі вивели під руки півзахисника в підтрибунні приміщення. М'Віла повернувся на лаву за десять хвилин до кінця матчу і жестами показував на гомілкостоп.

В інших матчах Німеччина переграла Ізраїль з рахунком 2:0, а Греція мінімально здолала Вірменію. Відзначимо, Генріх Мхітарян провів на полі всі 90 хвилин.

Товариські матчі

Франція - Сербія 2:0 (2:0)

Голи: Рібері, 11 (1:0); Малуда, 16 (2:0)

Німеччина - Ізраїль 2:0

Голи: Гомес 40, Шюрле, 83

Греція - Вірменія 1:0

Гол: Пападопулуса, 24

Зараз ви читаєте новину «Франція розібралась із Сербією, греки засмутили Мхітаряна: результати товариських матчів четверга». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua