пʼятниця, 26 липня 2019 08:00

Форвард збірної України оформив дубль і віддав два асисти в матчі Ліги Європи

Яремчук став головним героєм поєдинку проти румунського "Віторола"

Форвард збірної України Роман Яремчук провів результативний матч в кваліфікації Ліги Європи.

У першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи "Гент" на своєму полі впевнено обіграв румунський Віторул - 6: 3. У складі господарів все 90 хвилин зустрічі провели українці Роман Яремчук і Ігор Пластун.

Яремчук став справжнім героєм зустрічі, записавши в свій актив дубль і дві результативні передачі. Роман асистував партнерам в епізодах з першим і третім голом своєї команди, і двічі відзначився сам - реалізувавши пенальті і скориставшись передачею Давида Джонатана.

Всі питання в матчі "Гент" зняв до перерви, забивши п'ять голів і дозволивши гостям провести лише один.

У другому таймі господарі обмежилися вже згаданим голом Яремчука, тоді як "Віторул" забив двічі - дубль оформив Тиру.

"Гент" - "Вііторул" 6: 3

Голи: Асаре, 4, Деягере, 13, Кубо, 35, 45, Яремчук, 42 (з пенальті), 50 - Младен, 21, Тиру, 56, 61

Матч - відповідь відбудеться за тиждень в Румунії

Зараз ви читаєте новину «Форвард збірної України оформив дубль і віддав два асисти в матчі Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua