субота, 10 липня 2010 16:55

Формула-1. Пілоти "Red Bull" виграли кваліфікацію Гран-прі Великої Британії

Пілоти команди Red Bull виграли кваліфікацію Гран-прі Великої Британії: найкращий результат, 1:29,615 показав Себастьян Феттель, а його напарник Марк Веббер став лише другим, програвши лідеру всього 143 тисячних секунди. Для команди Дітріха Матешица це вже дев'ятий "поул" в десяти перегонах поточного сезону.

Другий ряд стартового поля займуть Фернандо Алонсо (Ferrari) і Льюїс Хемілтон (McLaren). Напарник Алонсо по команді - Феліпе Маса - стартує з сьомої позиції, а діючий чемпіон світу Дженсон Баттон кваліфікувався лише 14-м.

На третьому ряду стартовою решітки розмістилися Ніко Росберг (Mercedes GP) і Роберт Кубіца (Renault). Міхаель Шумахер знову програв своєму напарникові кваліфікацію і піде в гонку лише з десятого місця, хоча в другому сегменті він показав п'ятий результат. Перед ним будуть стартувати Рубенс Баррікелло і Педро де ла Роса.

Віталій Петров у фінальний сегмент кваліфікації не пробився і буде змушений стартувати 16-м. У другому сегменті у Петрова виникли проблеми з мотором, в результаті чого росіянин зумів проїхати тільки одне швидке коло, незначно покращивши свій результат.

Японський гонщик Сакон Ямомото, який замінює на Гран-прі Великої Британії Бруно Сенну за кермом боліда HRT, кваліфікувався останнім, програвши своєму напарникові по команді Каруну Чангхоку півсекунди, а володар поул-позиції Феттелю - близько семи секунд.