субота, 26 червня 2010 17:18

Формула-1. Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі Європи

Гонщик команди Формули-1 Red Bull Себастьян Феттель в суботу, 26 червня, показав найкращий час на кваліфікації Гран-прі Європи в іспанській Валенсії. Своє краще коло він подолав за 1 хвилину 37,587 секунди.

Другий результат на кваліфікації показав напарник Феттеля по команді Марк Веббер; його час - 1 хвилина 37,662 секунди.

Третій час у Льюіса Хемілтона з McLaren Mercedes - 1 хвилина 37,969 секунди.

Росіянин Віталій Петров, який виступає за команду Renault, на Гран-прі Європи буде стартувати з десятої позиції - на кваліфікації він подолав краще коло за 1 хвилину 38,523 секунди.

Гран-прі Європи пройде у Валенсії в неділю, 27 червня. Лідером у загальному заліку після восьми гонок сезону є Льюіс Хемілтон з 109 очками. У його напарника по McLaren Mercedes Дженсона Баттона 106 очок. Третім йде Марк Веббер з 103 очками.

У кубку конструкторів лідерство за McLaren Mercedes - 215 очок. "Срібло" у Red Bull - 193 очки, а "бронза" у Ferrari - 161 очко.

За матеріалами Лента, Іsport.ua

Зараз ви читаєте новину «Формула-1. Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua