неділя, 12 квітня 2015 14:59

Формула-1. Хемілтон здобув 35-ту перемогу у кар'єрі

Для Хемілтона ця перемога стала четвертою на трасі у Шанхаї і другою у нинішньому сезоні

Гонка третього етапу чемпіонату світу у Формулі-1 - Гран-прі Китаю - завершилася в неділю на трасі в Шанхаї.

Перемогу здобув чинний чемпіон світу британець Льюїс Хемілтон, для якого ця перемога стала 35-ю в кар'єрі на етапах Формули-1. Також на подіум потрапили німецькі гонщики Ніко Росберг і Себастьян Феттель, які зайняли друге і третє місця.

Слідом фінішували Кімі Райкконен, Феліпе Масса, Вальттері Боттас, Роман Грожан, Феліпе Наср, Даніель Ріккардо і Маркус Еріксон.

Раніше в суботу Льюїс Хемілтон вп'яте в кар'єрі виграв кваліфікацію Гран-прі Китаю, зрівнявшись за цим показником з легендарними гонщиками Міхаелем Шумахером, Айртоном Сенною і Хуаном Мануелем Фанхіо.

Наступний етап чемпіонату світу-2015 у Формулі-1 пройде в Бахрейні 17-19 квітня, повідомляє "Сегодня".