субота, 27 березня 2010 10:13

Формула-1. Феттель виграв другий поул в сезоні

Найкращим у кваліфікації Гран прі Австралії став німецький гонщик "Ред Булла" Себастьян Феттель. Його результат - 1.23,919. Варто відзначити, що в минулій кваліфікації в Бахрейні Феттель також стартував з поул-позишн.

Друге місце завоював партнер Феттеля по команді Марк Веббер. Замкнув трійку лідерів Фернандо Алонсо з "Феррарі".

Чинний чемпіон світу Дженсон Баттон на "Макларені" став четвертим. Російський пілот "Рено" Віталій Петров не зміг вийти в другий сегмент кваліфікації і старує в гонці лише з 18-ій позиції.

7-разовий чемпіон світу Міхаель Шумахер на "Мерседесі" став сьомим. Варто відзначити, що пілот "Макларена" Льюіс Хемілтон завершив кваліфікацію лише на 11-му місці.