субота, 13 березня 2010 15:30

Формула-1. Шумахер стартуватиме з сьомого місця на Гран-прі Бахрейну

Легендарний гонщик Міхаель Шумахер, який повернувся в "Формулу-1" після багаторічної перерви, зайняв 7 місце на кваліфікації Гран-прі Бахрейну.

41-річний німець поступився своєму партнерові по команді Mercedes Ніко Росбергу, який показав п"ятий час.

Найкращий час на трасі в Бахрейні 13 березня показав Себастьян Феттель. Своє краще коло гонщик команди Red Bull Racing подолав за 1 хвилину 54,101 секунди. Друге і третє місця посіли гонщики Ferrari Філіппе Маса і Фернандо Алонсо.

За матеріалами Лента, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Формула-1. Шумахер стартуватиме з сьомого місця на Гран-прі Бахрейну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua