субота, 12 листопада 2011 17:58

Феттель завоював 29-у поул-позицію в кар'єрі

На передостанньому етапі сезону Формули-1 в Абу-Дабі чинний чемпіон світу Себастьян Феттель завоював 29-у поул-позицію в кар'єрі. Цей успіх став для пілота Red Bull 14-м у сезоні, що дозволило німецькому спортсмену повторити рекорд Найджела Менселла 1992 року. Того разу британець також виграв 14 кваліфікацій.

Примітно, що на заключному етапі чемпіонату в Бразилії Феттель отримає можливість перевершити досягнення Менселла - в цьому випадку Себастьян стане абсолютним рекордсменом Формули-1.

Два стартових сегмента кваліфікації Гран-прі Абу-Дабі виграв Льюіс Хемілтон на McLaren, але у вирішальній спробі британець 14 сотих секунди поступився Феттелю. Третій час показав напарник Хемілтона Дженсон Баттон, а четвертим став Марк Уеббер.

Пілоти Scuderia Ferrari Фернандо Алонсо і Феліпе Масса розташувалися на п'ятій і шостій сходинці відповідно. Слідом за ними в недільній гонці будуть стартувати Ніко Росберг, Міхаель Шумахер, Адріан Сутіл і Пол ді Реста.

Віталій Петров показав 12 час. Партнер росіянина по команді Renault Бруно Сенна залишився 14-м. Механічні проблеми на машині Рубенса Баррікелло не дозволили бразильцеві взяти участь у кваліфікації: пілот Williams не виїжджав на трасу і не показав залікового часу, а тому не може бути допущений на старт гонки.

Напарник Баррікелло Пастор Мальдонадо зайняв 17-е місце, але штраф за установку дев'ятого мотора по ходу сезону відкине венесуельського дебютанта на останню позицію.

Гран-прі Абу-Дабі відбудеться в неділю, 13 листопада - старт гонки намічений на 17:00 за місцевим часом, повідомляє Motor.ru.