субота, 29 жовтня 2011 13:36

Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі Індії

Сьогодні, 29 жовтня, на "Міжнародному автодромі Будди" відбулася кваліфікація Гран-прі Індії - дебютного етапу 17-го чемпіонату Формули-1.

Гонщик "Ред Булл" Себастьян Феттель виграв тринадцятий поул у сезоні і 28-ю в кар'єрі, подолавши краще коло за 1 хвилину 24,178 секунди. Другим став пілот "Макларена" Льюїс Хемілтон (1.24,474), третій час показав напарник Феттеля - Марк Уеббер (1.24,508).

Нагадаємо, що до початку кваліфікації четверо гонщиків знали про те, що втратять позиції на старті завтрашньої гонки. Льюїс Хемілтон і Серхіо Перес порушили правила в п'ятничній практиці, їх оштрафували втратою трьох позицій. Хемілтон стартуватиме в недільній гонці п'ятим., Не скинувши швидкість в зоні дії жовтих прапорів-Даніель Ріккардо отримав штраф на п'ять місць перед початком кваліфікації - механікам довелося замінити коробку передач на його машині. Віталій Петров був покараний втратою п'яти місць ще в Кореї - за зіткнення з Міхаелем Шумахером.

Гонка відбудеться в неділю, початок о 12.30 за Києвом.

24. Тімо Глок (Marussia Virgin) - 1:34.046

Зараз ви читаєте новину «Феттель виграв кваліфікацію Гран-прі Індії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua