неділя, 27 жовтня 2013 13:50

Феттель став чотириразовим чемпіоном Формули-1
6

Пілот команди Red Bull Себастьян Феттель став чемпіоном світу Формули-1 учетверте поспіль. На Гран-прі Індії спортсмен забезпечив собі дострокову перемогу в сезоні-2013. Німець виграв гонку на трасі "Буддх" і став математично недосяжним для суперників.

Феттель стартував з поул-позиції, але вже на другому колі здійснив піт-стоп: Себастьян перейшов з м'яких покришок на середній тип гуми. По ходу заїзду основним суперником німецького пілота вважався його партнер по команді Марк Веббер, проте в другій половині гонки австралієць зійшов з дистанції через технічні несправності. У результаті на друге місце вийшов Ніко Росберг, який представляє Mercedes AMG . Трійку призерів замкнув Роман Грожан, який стартував з 17-го рядка.

Товариш Грожана по команді Lotus Кімі Райкконен також претендував на п'єдестал пошани. Чемпіон світу 2007 року здійснив свій перший піт-стоп на сьомому колі з 60: спортсмен розраховував проїхати решту гонки на одному комплекті гуми. Наприкінці заїзду зношені покришки втратили зчіпні властивості, і фінн почав втрачати позиції.

У підсумку Райкконен відкотився на сьоме місце: Кімі випередили Феліпе Масса, Серхіо Перес і Льюїс Хемілтон. За кілька кіл до фінішу фін таки здійснив другий піт-стоп: пілотові поставили м'які покришки, і він встановив найшвидший час кола, повідомляє "Motor.ru".