неділя, 12 грудня 2021 19:28

Ферстаппен виграв "Формулу-1"

Ферстаппен перервав гегемонію Гемілтона. Фото: Reuters

Пілот "Ред Булл" Макс Ферстаппен виграв титул чемпіона світу Формули-1 вперше у кар'єрі. Ферстаппен здобув перемогу в останній гонці сезону Гран-прі Абу-Дабі, випередивши на останньому колі пілота "Мерседеса" Льюїса Гемілтона.

Гемілтон виграв старт гонки і зміг відірватися від Ферстаппена за рахунок зрізання повороту на першому колі, проте наприкінці гонки "Ред Булл" зреагував на пейс-кар, викликаний аварією Ніколаса Латіфі, і перевів Ферстаппена на м'які шини. Рестарт був на одне коло, на якому Ферстаппен зміг випередити Гемілтона і виграти титул з відривом у вісім очок.

До цього Гемілтон сім разів вигравав чемпіонський титул. З них шість разів поспіль із 2014 по 2020 роки.

Зараз ви читаєте новину «Ферстаппен виграв "Формулу-1"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua