неділя, 25 жовтня 2020 09:12

"Ференцварош" розім'явся на "Уйпешті" перед матчем із "Динамо"

Клуб Реброва очолює таблицю першості Угорщини. Фоо ФК "Ференцварош"

У поєдинку 8-го туру чемпіонату Угорщини "Ференцварош", який очолює український фахівець Сергій Ребров, обіграв "Уйпешт" з рахунком 2:0. Повідомляє sport.ua

На 39-й хвилині Нгуєн відкрив рахунок в матчі, а в середині другої половини зустрічі Сомалія подвоїв перевагу господарів поля.

Взяли участь в матчі й українці, які виступають за "Ференцварош". Олександр Зубков вийшов в стартовому складі і був замінений у другому таймі, а Ігор Харатін вийшов на поле на 80-й хвилині.

Після шести проведених зустрічей команда Реброва очолює турнірну таблицю чемпіонату Угорщини (5 перемог і 1 нічия). Вже на наступному тижні "Ференцварош" прийматиме київське "Динамо" в рамках другого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «"Ференцварош" розім'явся на "Уйпешті" перед матчем із "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua