неділя, 19 червня 2022 09:15

Федіна здобула для України першу медаль на першості світу з водних видів спорту

Марта Федіна виграла "срібло" чемпіонату світу з артистичного плавання. Фото: instagram.com/marta_fedina

Збірна України здобула першу нагороду на чемпіонаті світу з водних видів спорту.

У суботу, 18 червня, срібною призеркою стала Марта Федіна.

Українка стала другою в одиночному артистичному плаванні.

Виступ Федіної судді оцінили в 91.9555 бала. Програла Марта лише представниці Японії.

У кваліфікації українка також показала другий результат.

Чемпіонат світу 2022 року з водних видів спорту триватиме до 3 липня. Змагання відбуваються в угорському Будапешті.

Марта Федіна на Олімпіаді в Токіо двічі стала бронзовою призеркою.

Українка також є чотириразовою чемпіонкою Європи. На чемпіонатах світу до цього спортсменка здобувала лише "бронзу".

Зараз ви читаєте новину «Федіна здобула для України першу медаль на першості світу з водних видів спорту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua