середа, 19 січня 2011 16:12

Федерер більше трьох годин здобував путівку до третього кола Australian Open

Друга ракетка світу швейцарець Роджер Федерер обіграв француза Жиля Симона в п'ятисетовому матчі Australian Open. 19 січня Федерер здобув перемогу з рахунком 6:2, 6:3, 4:6, 4:6, 6:3 і вийшов до третього кола (1/16 фіналу). Наступним суперником швейцарця стане бельгієць Ксав'є Малісс.

Матч Федерер - Симон тривав три години і 13 хвилин. Найтривалішою виявилася п'ята партія, яка тривала 44 хвилини. Всього в матчі було розіграно 281 очко, 151 з яких виграв Федерер.

29-річний Федерер є чотириразовим чемпіоном Australian Open. Він перемагав на турнірі в Мельбурні у 2004, 2006, 2007 і 2010 роках. Всього за свою кар'єру швейцарець виграв 16 турнірів "Великого шолому".