понеділок, 16 грудня 2019 00:47

Фанати зірвали матч другої ліги Іспанії, ображаючи українського форварда Зозулю

Фанати ображали Романа Зозулю. Фото: Футбол

Матч другого дивізіону Іспанії (Сегунди) між "Райо Вальєкано" і "Альбасете" призупинили після першого тайму і згодом відклали у зв'язку з образами на адресу українського нападника "Альбасете" Романа Зозулі.

Фанати господарів наприкінці першого тайму почали викрикувати на адресу українця різні образи, основною тематикою яких стало гасло "Зозуля - нацист", повідомляє ABC.

Через це "Альбасете" відмовився виходити на другий тайм зустрічі.

У перерві по стадіону повідомили, що в разі припинення образ на адресу нападника, матч відновлять. Однак вболівальники не перестали ображати Зозулю і в "Альбасете" прийняли рішення не повертатися на поле. Після першого тайму рахунок у матчі 0:0.

У зимове трансферне вікно сезону 2016/2017 Зозуля мав перейти в "Райо Вальєкано" з "Бетіса" на правах оренди до кінця сезону. Однак гравець був змушений повернутися в севільський клуб, оскільки фанати "Райо" звинуватили його в нацизмі і заблокували його перехід. Підставою для таких звинувачень стало те, що Зозуля активно підтримував українську армію.

Зараз ви читаєте новину «Фанати зірвали матч другої ліги Іспанії, ображаючи українського форварда Зозулю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua