пʼятниця, 01 листопада 2013 09:48

Євроліга. "Будівельник" вдома обіграв "Партизан"

"Будівельник" виграв "партизанську" війну. Фото: budivelnyk.ua

У матчі групового етапу Євроліги київський "Будівельник" удома обіграв белградський "Партизан" з рахунком 74:69 ( 17:17 , 27:25 , 8:11 , 22:16 ) .

Вирішальна перевага була у господарів у заключній чверті. За сім з половиною хвилин до кінця чверті "Будівельник" вийшов вперед (58:55). Після цього перевага киян поступово зростала. "Партизану" вдалося скоротити відставання до мінімуму за чотири хвилини до кінця матчу. Тим не менш, через пару хвилин у "Будівельника" знову була перевага у вісім очок.

Аутсайдет групи - французький "Нантер", за який виступає українець Сергій Гладир, в гостях несподівано обіграв "Барселону" з рахунком 71:67??.. При цьому наш співвітчизник набрав 12 очок і зробив п'ять підборів і чотири перехоплення.

Ще один фаворит групи - московський ЦСКА в гостях був розгромлений турецьким "Фенербахче" з різницею в 26 очок (60:86).

У наступному турі "Будівельник" поїде в гості до "Нантера", "Партизан" прийме турецький "Фенербахче", а "Барселона" битиметься з ЦСКА.

Євроліга, 3-й тур

Група А

БУДІВЕЛЬНИК ( Україна ) - Партизан ( Сербія ) - 74:69 ( 17:17 , 27:25 , 8:11 , 22:16 )

Б : Стрелніекс ( 5 + 4 передачі) , Даунс ( 7 ) , Саммерс ( 15 + 7 підборів) , Дроздов ( 4 + 7 підборів + 3 перехоплення ) , К. Лавринович ( 22 + 8 підборів + 2 блок- шоти) - старт ; Ехерн ( 9 + 4 передачі ) , Горбенко , Анісімов ( 2 ) , Мінарді ( 10 )

П: Вестерманн ( 5 ) , Мілосавлевіч ( 15 ) , Кінсі ( 16 ) , Льоверн (2 + 13 підборів) , Муслім ( 4) - старт; Даллі , Богданович ( 15 + 3 перехоплення) , Гагіч ( 7 + 7 підборів) , Шаліч ( 5 )

Зараз ви читаєте новину «Євроліга. "Будівельник" вдома обіграв "Партизан"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua