неділя, 17 червня 2012 00:10

Євро-2012. Збірна Греції відправила Росію додому і вийшла у чвертьфінал

Game over. Россия на Евро сенсационно не вышла из группы. Фото: sovsport.ru

Збірна Росії сенсаційно завершила виступи на Євро-2012, програвши в останньому матчі групового раунду команді Греції.

Підопічні Діка Адвоката в першому таймі володіли відчутною перевагою, але в забиті голи воно не переросло - ні Жирков, ні Кержаков свої моменти не використали. Натомість збірна Росії привезла гол у свої ворота, ще й в роздягальню - оборона грубо помилилася на підступах до свого штрафного, і Карагуніс, увірвавшись в штрафний, вколотив м'яч у сітку воріт Малафєєва.

Команді Адвоката так і не вдалося прийти в себе в перерві: конструктивна гра в атаці росіян у другому таймі повністю була відсутня. У той же час на 71-й хвилині тільки хрестовіна врятувала ворота Малафєєва від другого голу після удару Цавеласа.

Врятувати гру і Євро для Росії міг Дзагоєв на 84-й хвилині, але після навісу Аршавіна пробив головою поруч зі штангою.

Таким чином збірна Греції вийшла в чвертьфінал з другого місця. Переможцем групи стала команда Чехії, яка в паралельному матчі обіграла Польщу 1:0.

Греція-Росія 1:0

Гол: Карагуніс (45+2)

Греція: Міхаліс Сіфакіс, Васілос Торосідіс, Гіоргіос Цавеллас, Іоанніс Манніатіс, Кірьякос Пападопулос, Сократіс Папастатопулос, Теофаніс Гекас, (Хосе Холебас, '64), Гіоргос Карагуніс, (Грігоріос Макос, '67), Константінос Кацураніс, Дімітріос Салпінгідіс, (Сотіріс Нініс, '83), Георгіос Самарас

Росія: В'ячеслав Малафєєв, Олексій Березуцький, Сергій Ігнашевич, Юрій Жирков, Алан Дзагоєв, Ігор Денисов, Олександр Анюков, (Марат Ізмайлов, '81), Роман Широков, Андрій Аршавін, Денис Глушаков, (Павло Погребняк, '72), Олександр Кержаков , (Роман Павлюченко, '46)

Зараз ви читаєте новину «Євро-2012. Збірна Греції відправила Росію додому і вийшла у чвертьфінал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua