понеділок, 20 січня 2014 11:11

Ето'О нокаутував "Манчестер Юнайтед", Джеррард врятував "Ліверпуль": результати 22-го туру АПЛ
6

Лондонський "Челсі" обіграв "Манчестер Юнайтед" у матчі 22-го туру англійської прем'єр-ліги. Зустріч відбулася в Лондоні в неділю, 19 січня, передає BBC News. Гра закінчилася з рахунком 3:1 на користь господарів поля.

Форвард "Челсі" Самюель Ето'О оформив хет-трик, забивши на 17-й, 45-й і 49-й хвилинах. Гол престижу за "Манчестер Юнайтед" забив Хав'єр Ернандес на 78-й хвилині.

Після недільного матчу "Челсі" займає в турнірній таблиці чемпіонату третє місце з 49 очками.

"Манчестер Юнайтед", який набрав 37 очок, знаходиться на сьомому.

В іншому матчі 22-го туру в неділю "Суонсі Сіті" програв "Тоттенхему" з рахунком 1:3. "Тоттенхем" набрав 43 очки і знаходиться на п'ятій сходинці таблиці, в "Суонсі" 21 очко і 15-е місце.

Відзначимо також зустріч "Ліверпуль" - "Астон Вілла", в якій господарям вдалося піти від поразки завдяки голу Джеррарда з пенальті.

Тур завершиться 20 січня поєдинком "Вест Бромвіч" - "Евертон".

Чемпіонат Англії , 22-й тур

Сандерленд - Саутгемптон 2:2 (1:2 , 1:0)

Голи : 0:1 - 4 Джей Родрігес , 0:2 - 31 Ловрен , 1:2 - 32 Боріні , 2:2 - 71 Джонсон.

Ліверпуль - Астон Вілла 2:2 (1:2 , 1:0)

Голи : 0:1 - 25 Вайманом , 0:2 - 36 Бентеке , 1:2 - 45 Старрідж , 2:2 - 53 , пенальті Джеррард.

Манчестер Сіті - Кардіфф 4:2 (2:1 , 2:1)

Голи : 1:0 - 14 Джеко , 1:1 - 29 Нун , 2:1 - 33 Навас , 3:1 - 77 Яя Туре , 4:1 - 79 Агуеро , 4:2 - 90 Ф. Кемпбелл.

Крістал Пелас - Сток Сіті 1:0 (0:0 , 1:0)

Гол : 1:0 - 51 Панчон .

Вест Хем - Ньюкасл 1:3 (1:2 , 0:1)

Голи : 0:1 - 16 Кабай , 0:2 - 33 Ремі , 1:2 - 45 , автогол Вільямсон , 1:3 - 90 Кабай .

Арсенал - Фулхем 2:0 (0:0 , 2:0)

Голи : 1:0 - 57 Касорла , 2:0 - 62 Касорла .

Норвіч - Халл 1:0 (0:0 , 1:0)

Гол : 1:0 - 87 Р. Беннетт .

Суонсі - Тоттенхем 1:3 (0:1 , 1:2)

Голи : 0:1 - 35 Адебайор , 0:2 - 53 , автогол Чіко , 0:3 - 71 Адебайор , 1:3 - 78 Боні.

Челсі - Манчестер Юнайтед 3:1 ( 2:0 , 1:1)

Голи : 1:0 - 17 Ето'О , 2:0 - 45 Ето'О , 3:0 - 49 Ето'О , 3:1 - 78 Х. Ернандес.