Ексклюзиви
середа, 10 червня 2009 12:35

Ето"О не пускає Ібрагімовича в "Барселону"

Ето"О не пускає Ібрагімовича в "Барселону"

"Інтеру" і "Барселоні" вдалося досягти згоди з приводу переходу Златана Ібрагімовича в каталонський клуб. На шляху цього трансферу залишилася лише одна перешкода, Самуель Ето"О повинен погодитися переїхати до Мілана.

Як повідомляють іспанські ЗМІ, за угодою між клубами "Інтер" відпускає Ібрагімовича до "Барселони" за 10 мільйонів євро і Самуеля Ето"О, якому міланці готові запропонувати п"ятирічний контракт на 65 млн євро.

Такий варіант повинен влаштувати всі сторони. Ібаргімович спробує себе на новому рівні і спробує вперше виграти Лігу чемпіонів вже в Каталонії. Ето"О змінить обстановку і отримає такий бажаний для нього серйозний особистий контракт.

За матеріалами Турнір, Goal.com

Зараз ви читаєте новину «Ето"О не пускає Ібрагімовича в "Барселону"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

24.02.2012 18:41:28Роман68.67.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

да этим двоим сестричкам кличко скоро уже срать на голову начнут)))тоже мне-чемпионы мля)))два мутанта-переростка))клоуны украинские...мой тренер рассказывал мне про них,когда они еще у Золоторёва тренировались)))просто в петушков денюжек вложили не кисло и сделали из братьев-геев настоящих чемпионов)))только чемпионство их-фуфло))никогда они не буду стоять рядом с легендами бокся по почитанию,а такими как Тайсон,Али,Форман,Льюис и др...

22.02.2012 07:36:07halk195.242.179.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

чисора - умственно отсталый экземпляр, его в зоопарке держать нужно, это видно и по поведению, и по тому, что оно бодро продержался, мозгов там явно нет, потому что у нормального человека в его ситуации было бы сотрясение мозга. да, действительно последним английским здравомыслящим боксером был льюис, его я уважаю

20.02.2012 12:55:3977791.208.145.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Пора уже уходить из бокса Виталию,.. он в спорте достиг феноменальных результатов. Джентельменство с примесью благородной мудрости нынче не в моде.,... люди хотят зрелищ как при Тайсоне, Холлифилде, Люисе,... , того времени когда спорт был на втором месте а на первом грязное шоу с откусыванием ушей и тому подобно. Я не расист, но извените что в своем словарном запасе это называется не иначе как -"Эра шимпанзе".

20.02.2012 12:10:08гопник 90х109.237.82.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ждет хусору похлеще падения тайсона.это по молодости он плюется в принципе как и большинство укр.молодежи в голове ветер в жопе дым.прижмет его ещё его расхлябаность

20.02.2012 12:07:26Оленевод178.209.81.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Сцука безкульторная....

20.02.2012 09:12:01юрий77.93.37.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

льюис по ходу был последний английский джентльмен...

19.02.2012 23:57:49München92.230.223.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Nu wy i rasysty ljudy, a xozete shob was swit powazaw!Tak wy zywete ne krashe jak ljudy w Afryzi a pontiw ohoho!

19.02.2012 23:54:26Любовь92.249.102.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Чесора неуравновешенный псих.. ему курс лечения пройти нужно

19.02.2012 23:13:01Киев93.72.200.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
19.02.2012 23:37:39123217.212.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"негры - это самая бесчеловечная, тупая, уродливая, криминальная, понтливая, вонючая раса" - Что - даже хуже галицаев??? :) Не может такого быть! :D:D:D

20.02.2012 12:21:44123434.253.3.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
19.02.2012 23:41:37Рол37.53.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вы поосторожней - Обама из барака кнопку нажмёт и кирдык юкрейне будет.

19.02.2012 18:40:17йух93.190.183.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

лох нигер

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути