понеділок, 08 липня 2013 08:37

Енді Маррей вперше виграв Вімблдон

Маррей заявив, що відзначить свою перемогу на Вімблдонському турнірі шампанським ФОТО: Reuters

Британський тенісист Енді Маррей здобув перемогу над сербом Новаком Джоковичем у фіналі Вімблдону - англійського турніру із серії Великого шолома, йдеться на офіційному сайті першості. Маррей здобув перемогу у трьох сетах з рахунком 6:4, 7:5, 6:4.

Маррей виграв Вімблдон вперше у своїй кар'єрі. Рік тому він уже грав у фіналі англійського турніру, проте програв тоді Роджеру Федереру. Вімблдон став другим турніром серії Великого шолома, переможцем якого ставав Маррей. Першим таким турніром був US Open, у фіналі якого в 2012 році Маррей обіграв Джоковича.

Енді Маррей до перемоги на турнірі був другою ракеткою світу, тоді як Джокович займав перший рядок рейтингу ATP.

Раніше у суботу, 6 липня, стала відома переможниця Вімблдону в одиночному жіночому розряді. Француженка Маріон Бартолі у двох сетах обіграла німкеню Сабіну Лісицькі і вперше у своїй кар'єрі виграла турнір Великого шолома.

Зараз ви читаєте новину «Енді Маррей вперше виграв Вімблдон». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua