пʼятниця, 05 жовтня 2018 18:26

Екс-гравець "Шахтаря" відзначився яскравим голом у Лізі Європи - відео

Окріашвілі здобув перемогу для російського клубу. Фото: Юга.ру

У матчі групового раунду Ліги Європи між "Краснодаром" та "Севільєю" (2:1) переможний і видовищний гол забив колишній півзахисник донецького "Шахтаря" Торніке Окріашвілі.

Російська команда поступалася до перерви після голу Ноліто (43 хв.). Гравці "Краснодара" зрівняли рахунок завдяки голу Перейри.

Ключовий епізод матчу відбувся на 87-й хвилині. Арбітр призначив штрафний біля воріт іспанського клубу. Рамірес вистрілив зі стандарту в ближній кут, голкіпер "Севільї" відбив м'яч. Віктор Классон першим був на відскоку і скинув головою у воротарський майданчик, де Торніке Окріашвілі згрупувався і в падінні ударом через себе пробив у дальній кут. Цей гол став вирішальним у поєдинку.

Грузинський легіонер Окріашвілі на правах оренди виступав в Україні за "Іллічівець" та "Чорноморець".

Зараз ви читаєте новину «Екс-гравець "Шахтаря" відзначився яскравим голом у Лізі Європи - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua