субота, 28 липня 2012 19:37

Дзюдоїст приніс Росії першу золоту медаль Олімпійський Ігор

Арсен Галстян виступає у ваговій категорії до 60 кг ФОТО: AFP

Російський дзюдоїст Арсен Галстян, який виступає у ваговій категорії до 60 кілограмів, у фіналі Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні переміг японця Хіроакі Хіраока. Галстян, якому присудили іппон, приніс збірній Росії першу медаль Олімпіади-2012.

У півфіналі Галстян у додатковий час переміг Рішода Собірова з Узбекистану - бронзового призера Ігор-2008 у Пекіні.

Бронзові медалі у турнірі дзюдоїстів завоювали бразилець Феліпе Кітадаі, який переміг Еліо Верде з Італії, а також Собіров - він узяв гору над французом Софіане Мілу.

У змаганнях дзюдоїсток у ваговій категорії до 48 кілограмів перемогла Сара Менезес з Бразилії. У фіналі вона взяла гору над чемпіонкою Ігор у Пекіні Аліною Думітру з Румунії.

Бронзові медалі дісталися Шарлін ван Снік з Бельгії, яка перемогла Паулу Парето з Аргентини, і Єві Чернівецький з Угорщини - вона взяла гору над японкою Томоко Фукумі.

Зараз ви читаєте новину «Дзюдоїст приніс Росії першу золоту медаль Олімпійський Ігор». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua