пʼятниця, 12 серпня 2011 13:34

Дзюдо. Українець став чемпіоном Європи серед кадетів

11 серпня, у Києві стартував чемпіонат світу з дзюдо серед кадетів. У перший день змагань було розіграно чотири комплекти нагород - по два у юнаків та дівчат.

В активі українців поки одна нагорода - золоту медаль виграв Павло Скопенко у ваговій категорії до 55 кг. Українець на шляху до п'єдесталу добув переконливі перемоги у всіх своїх сутичках. У попередньому раунді він виграв у болгарина Валентина Аліпієва, ліберійця Аббуді Антара, хорвата Тін Міхаеля Капара, у боротьбі за потрапляння до четвірки кращих киянин виявився сильнішим за азербайджанця Ельбруса Заманова, а у фінальній сутичці переміг Цай Мін Єна з Тайваню.

Ще один українець Богдан Ядов (50 кг) в поєдинку за бронзу поступився бразильцеві Феліпе Альмейда і посів у підсумку п'яте місце.

У дівчат кращий результат показала Іванна Стицун (до 40 кг), посівши сьоме місце.

Після першого дня змагань в медальному заліку лідирує збірна Японії, в активі якої по одній золотій і срібній медалі та одне п'яте місце. Бразилія друга (1-0-2-0-0), третя - Росія (1-0-1-0-0), України - четверта (1-0-0-1-1).

Дзюдо. Чемпіонат світу серед кадетів. Київ (Україна). 11 серпня

Юнаки. Вагова категорія до 50 кг.

1. Рюдзо Нагаяма (Японія)

2. Еліос Манц (Італія)

3. Феліпе Альмейда (Бразилія) і Садіх Магеррамов (Азербайджан)

5. Богдан Ядов (Україна)

17-32. Бекірбек Моргоев (Україна)

До 55 кг

1. Павло Скопненко (Україна)

2. Цай Мін Ен (Тайвань)

3. Ерла Серікжанов (Казахстан) і Шапі Суракатов (Росія)

9-16. Олександр Ємченко (Україна)

Дівчата. До 40 кг.

1. Тавані Сільва (Бразилія)

2. Рут Барна (Румунія)

3. Евеліна Одінс (Бельгія) і Ана Будеску (Молдавія)

7. Іванна Стицун (Україна)

До 44 кг

1. Ірина Долгова (Росія)

2. Мисан Мацуо (Японія)

3. Наталія Меркаданте (Бразилія) і Сара Марія Романо (Італія)

17-30. Марія Скора і Світлана Поліщук (обидві - Україна)

Зараз ви читаєте новину «Дзюдо. Українець став чемпіоном Європи серед кадетів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua